Niewiele wiesz o internecie a chcesz w nim zaistnieć ?
Nie znasz się na programowaniu i budowie witryn ?
Zależy Ci na łatwej i szybkiej zmianie treści w trakcie użytkowania ?


Profesjonalna wizytówka internetowa z panelem administracyjnym pozwoli Ci na budowę swojego własnego serwisu w ciagu 5 min od instalacji !


Kup teraz !!!


Wystarczy że zainstalujesz skrypt wizytówki na swoim serwerze, wejdziesz do panelu administracyjnego i jednym kliknięciem utworzysz podstrony, uruchomisz galerię, załadujesz zdjęcia i skonfigurujesz wygląd serwisu. Skrypt sam wykona wszystkie niezbędne operacje na plikach.


Jedyne co musisz zrobić aby uruchomić swój serwis bez pracochłonnego przygotowywania grafiki i kodu to wykupić domenę, miejsce na serwerze i zainstalować ten skrypt.

Jeżeli nie zamierzasz inwestować we własną domenę i serwer, możesz  za darmo utworzyć stronę i wykorzystać ten szablon. ZOBACZ !!!

Jeśli zależy Ci na prostej stronie informacyjnej lub praktycznej wizytówce firmowej bez angażowania dużych nakładów także i finansowych - ten skrypt to wszystko czego potrzebujesz.


Kup teraz !!!


Wizytówka internetowa - pokaż się w sieci !

Nowoczesna struktura kodu oparta na warstwach co zapewnia kopmatybilność z przeglądarkami i przyszłymi wersjami HTML. Dopasuj układ strony i kolorystykę do treści - możesz przełączać pomiędzy różnymi tematami graficznymi. Wbudowany formularz kontaktowy, z którego korzystają internauci chcąc sie z Tobą skontaktować. Wystarczy ze podasz adres na który skrypt bedzie wysyłał wiedomości dla Ciebie. Zintegrowana galeria zdjęć - włącz galerię jednym kliknięciem. Nie musisz sie obawiać o spójność serwisu - każdy temat graficzny ma swoją, osobną galerię.

Panel administracyjny. Funkcje i możliwości.

1. Dodawanie, edycja i usuwanie podstron.

Funkcja przydatna gdy często zmienia się nam zawartość serwisu np cenniki, produkty itp. Nie musisz wchodzic na serwer żeby załadować nowe strony, zmieniać linkowanie na już istniejących - skrypt zrobi to za Ciebie.

2. Edycja elementów serwisu.

Edytuj nagłówek, slogan i krótki opis. Elementy wspólne każdej podstrony serwisu. Możliwość wyłączenia każdego elementu z osobna.

3. Wstaw swoje własne logo.

Załaduj swoje własne logo. Istnieje możliwość wyłączenia tej funkcji.

4. Zarządzanie galerią zdjęć.

Zbuduj swoją własną galerię. Ładujesz i usuwasz zdjęcia z poziomu panelu. Galeria posiada możliwość wyłączenia.

5. Konfiguracja ogólna serwisu.

Edycja meta tagów.
Wpisz słowa kluczowe i opis strony widoczny w wyszukiwarkach. Tytuły podstron tworzone sa automatycznie na podstawie nagłówków.

Wyłączanie zbędnych elementów serwisu.
Wyłącz moduły, których nie potrzebujesz. Tej funkcji podlegają :
- slogan
- krótki opis
- galeria
- formularz kontaktowy
- logo
- miniatury zdjęć na stronach serwisu - skrypt pobiera 3 pierwsze zdjęcia z galerii.

Tematy graficzne do wyboru.
Temat graficzny nie odpowiada charakterowi treści ? Zmień kreacje graficzną na inną ! Każdy temat graficzny posiada swoją unikalną galerię.

6. Edycja danych teleadresowych.

Wprowadź dane swojej firmy lub czegokolwiek innego. Wpisz e- mail, na który bedziesz dostawać korespondecje ze strony.

Tematy graficzne.

Kup teraz !!!


Sprawdź jak wyglądają poszczególne elementy strony w tym galeria i formularz kontaktowy w różnych kreacjach graficznych. Obecnie dostępne są 3 tematy graficzne. Wyboru jednego z nich dokonujemy z poziomu panelu adminstracyjnego. Po kliknięciu na wybrany temat w panelu wygląd strony zmieni sie w tej samej chwili.

Blue #1

Zobacz demo

Minimalistic #1

Zobacz demo

Minimalistic #2

Zobacz demo


Kup teraz !!!


Demo panelu administracyjnego.

Możesz sprawdzić jak łatwo zarządzać swoją stroną przy pomocy panelu administracyjnego. To tylko demo, więc funkcje zapisu i edycji danych sš wyłączone.
Login - demo
Hasło - demo

Zobacz demoWymagania skryptu.

Panel administracyjny zapisuje dane w plikach, więc użytkownik nie musi martwić się o skonfigurowanie bazy danych. Jedyne czego skrypt potrzebuje do działania to miejsce na serwerze - 450 KB. Na tą wielkość składają się panel administracyjny i 3 szablony: kod + grafika.

Kup teraz !!!